CONSULTANT PRODUSE SI SERVICII BANCARE

Nivelul carierei
Liceu
Denumirea firmei
walterservices
Domeniu
Finante/Contabilitate
Oras(e)
BUCURESTI
Data introducerii
Joi 26, Martie 2009

Once a pioneer in Contact Center, walter services has today more than 7.500 employees in Germany, Austria, Switzerland, Poland and Romania.
We are building up an international service entity for one of Romania´s first banks. Fulfilling via telephone the customer´s needs on a high level of quality and expertise is our goal.

Descrierea postului

- promovarea produselor si serviciilor clientului la telefon
- rezolvarea diferitelor situatii in timp util
- oferirea de informatii si servicii de
consiliere privind produsele si serviciile promovate

Cerinte

- Dorinta de a se alatura unei echipe tinere si profesioniste
- Limba engleza constituie un avantaj
- Cunostinte bancare de baza
- Abilitati de comunicare, convingere si negociere
- Dorinta de a invata
- Dorinta de dezvoltare profesionala
- Orientat spre identificarea solutiilor
- Spirit de echipa, atitudine pozitiva

Oferta (bonusuri, beneficii):

-experienta in cadrul unei companii multinationale
-training-uri interne gratuite
-mediu de lucru profesionist si motivant
-oportunitatea de a dezvolta cunostinte in domeniul financiar-bancar
-oportunitatea de dezvoltare a abilitatilor de negociere si persuasiune
-salariu motivant, bonuri de masa, bonusuri in functie de performanta
-posibilitatea de dezvoltare in cadrul unei organizatii multinationale

Vezi toate ofertele acestei companii