Office Manager

Nivelul carierei
Liceu
Denumirea firmei
TCM Distribution Group
Domeniu
Marketing
Oras(e)
BUCURESTI, Bacau
Data introducerii
Mar 08, Septembrie 2009

Reprezentant al Grupului Schneider-Germania si al grupului TCM Tchibo  in Romania. Marci de renume, gama larga de produse, atent selectionate. Distributie en detail (7 magazine) si en gros.

Descrierea postului

Personal birou, prezenta agreabila, ordonata, puctuala si serioasa. Subordonare direct directorului general. Mentinerea legaturii cu partenerii de afaceri interni si externi, evidenta stocuri, acte.

Cerinte

Cunostinte, MS Office (cu accent pe MS Excel), InternetLb.Engleza sau Lb Germana.Prezinta avantaj: cunostinte contabilitate primara , permis conducere, practicarea unui sport de performanta (trecut sau prezent)

Oferta (bonusuri, beneficii):

Salariu fix plus bonusuri functie de performante

aplica la acest job

Alte oferte de la aceasta companie: TCM Distribution Group
TCM Distribution Group Vaslui, Iasi, Galati, BUCURESTI, Bacau 05 Aug 2010