CONSILIER IMOBILIAR

Nivelul carierei
Entry-level (sub 3 ani)
Denumirea firmei
SUD EST IMOBILIARE
Domeniu
Marketing
Oras(e)
BUCURESTI
Data introducerii
Dum 30, August 2009

Din anul 2002,cladim personalitati,creem oportunitati,exploram nise de servicii,construind pas cu pas,mai greu sau mai repede,viitoarele valori si standarde in piata imobiliara romaneasca.Daca am reusit sau nu ne v-a spune singurul critic care poate sa ne darame sau sa ne ajute-TIMPUL.

Descrierea postului

Aduna informatii despre clientii potentiali si clientii actuali.Actualizeaza baza de date a firmei.Negociaza conditiile de vanzare-cumparare a proprietatilor.Stabileste intalniri cu principali clienti ai firmei.Vizioneaza proprietatiile.Consiliere imobiliara,prezentare de oferte,stabilirea celor mai bune oportunitati pentru clientii agentiei.

Cerinte

Persoane serioase,cu un caracter flexibil,cu atitudine proactiva,cu spirit independent,cu initiativa si personalitate,cu studii medii sau superioare cu experienta in vanzari(sau imobiliare),cu dorinta de a castiga si a invata.Domiciliul stabil in sectorul 2-3 si 4.Permis conducere categoria B.

Oferta (bonusuri, beneficii):

Training de specialitate.Bonusuri pentru performanta.Comision intre 30%-50%Salariu.Suport logisticPromovare a proprietatilor cu buget dinainte stabilit.Decont transport(daca este cazul).

aplica la acest job

Alte oferte de la aceasta companie: SUD EST IMOBILIARE
SUD EST IMOBILIARE BUCURESTI 24 Mai 2010
SUD EST IMOBILIARE BUCURESTI 19 Apr 2010
SUD EST IMOBILIARE BUCURESTI 15 Mar 2010
SUD EST IMOBILIARE BUCURESTI 08 Feb 2010
SUD EST IMOBILIARE BUCURESTI 05 Ian 2010
SUD EST IMOBILIARE BUCURESTI 04 Noi 2009
SUD EST IMOBILIARE BUCURESTI 01 Oct 2009