HEALTH COORDINATER

Nivelul carierei
Liceu
Denumirea firmei
steve@son srl
Domeniu
Marketing
Oras(e)
Constanta
Data introducerii
Joi 26, Martie 2009

Holding international cu domeniul de activitate pe piata sanatatii,cu reprezentate in 23 de tari.Colaborator permanent cu concernul francez ARKOPHARMA.

Descrierea postului

-planificarea,implementarea si coordonarea activitatilor proiectelor strategice alocate urmarind atingerea obiectivelor stabilite in planul de proiec
-derularea evenimentelor speciale in cadrul companiei seminarii,conferinte,evenimente aniversare,work-shopuri,etc.
-mentinerea permanenta a legaturii cu clientii existenti pentru fidelizare(monitoring);

Cerinte

-persoana dinamica
-aptitudini foarte bune de comunicare
-responsabila,hotarata
-interesata in perfectionarea profesionala in domeniul sanatatii

Oferta (bonusuri, beneficii):

-instruire gratuita
-program flexibil
-mediu de lucru agreabil
-pachet motivant de remunerare