AREA SALES EXECUTIVE- DEALER VODAFONE

Nivelul carierei
Entry-level (sub 3 ani)
Denumirea firmei
STARTELEFONICA
Domeniu
Asigurari
Oras(e)
Timisoara, Arad
Data introducerii
Vin 20, Martie 2009

Startelefonica, dealer national Vodafone, aflat in extindere de activitate

Descrierea postului

Obtine rezultate si dezvolta cota de piata prin depasirea obiectivelor stabilite
Creaza si intretine o retea zonala de vanzari directe in domeniul serviciilor de telefonie mobila
Cauta in permanenta extinderea portofoliului de clienti

Cerinte

Studii superioare finalizate
Experienta in vanzari directe
Cunostinte de operare PC
Abilitati de comunicare si negociere
Spirit analitic si organizatoric
Proactiv si orientat spre rezultate
Experienta in sofat minim 1 an.

* Candidatii vor trimite o scrisoare de intentie in care vor mentiona orasul pentru care aplica, alaturi de o fotografie recenta.

Oferta (bonusuri, beneficii):

Mediu de lucru modern
Reale posibilitati de avansare
Program intens de cursuri
Contract de munca
Salariu motivant
Bonusuri
Masina de serviciu
Telefon mobil

Vezi toate ofertele acestei companii
Alte oferte de la aceasta companie: STARTELEFONICA
STARTELEFONICA Timisoara, Resita, Arad 26 Ian 2011
STARTELEFONICA Lugoj, Timisoara, Resita, Arad 09 Ian 2011
STARTELEFONICA Lugoj, Timisoara, Resita, Arad 26 Oct 2010
STARTELEFONICA Timisoara, Resita, Oradea, Arad 09 Sep 2010
STARTELEFONICA Timisoara, Resita, Oradea, Arad 05 Iul 2010
STARTELEFONICA Timisoara, Resita, Oradea, Arad 03 Iun 2010
STARTELEFONICA Timisoara, Resita, Arad 01 Apr 2010
STARTELEFONICA Timisoara, Resita, Arad 01 Mar 2010
STARTELEFONICA Hunedoara, Timisoara, Resita, Deva, Arad 04 Ian 2010
STARTELEFONICA Hunedoara, Timisoara, Resita, Deva, Arad 02 Dec 2009
STARTELEFONICA Hunedoara, Timisoara, Resita, Deva, Arad 30 Oct 2009
STARTELEFONICA Arad 30 Oct 2009
STARTELEFONICA Hunedoara, Timisoara, Resita, Deva, Arad 14 Oct 2009
STARTELEFONICA Timisoara, Oradea, Arad 28 Sep 2009