REPREZENTANT MEDICAL

Nivelul carierei
Entry-level (sub 3 ani)
Denumirea firmei
Sprint Pharma
Domeniu
Marketing
Oras(e)
Focsani, Constanta, Buzau, BUCURESTI
Data introducerii
Lun 30, Martie 2009

Companie farmaceutica; producator, importator , distribuitor de suplimenti alimentari.

Descrierea postului

- Face prezentari ale produselor companiei catre medicii si farmaciile din zona alocata;
- Participa la congrese, simpozioane atunci cand este solicitat;
- Mentine relatiile cu partenerii din baza de date;
- Dezvolta baza de date pentru zona alocata;

Cerinte

- Absolvent de medicina/farmacie/biologie/chimie/fizica
- Carnet de conducere categ. B, minim 1 an de experienta de condus;
- limba engleza - nivel mediu;
- abilitati de prezentare, negociere;
- proactivitate
- Minim 6 luni de experienta anterioara

Oferta (bonusuri, beneficii):

- Salariu fix+comision in functie de realizari
- Masina, telefon
- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere in cadrul unei companii multinationale aflata in expansiune;

Vezi toate ofertele acestei companii
Alte oferte de la aceasta companie: Sprint Pharma
Sprint Pharma BUCURESTI 12 Ian 2010