Consultant WinMENTOR

Nivelul carierei
Entry-level (sub 3 ani)
Denumirea firmei
SoftHouse
Domeniu
Finante/Contabilitate
Oras(e)
Cluj Napoca
Data introducerii
Joi 26, Martie 2009

Grupul Soft Consulting distribuie si implementeaza produse de software for business de calitate. Prin cele 3 centre de implementare, Cluj, Arad si Miercurea Ciuc acoperim zona Transilvaniei.

Descrierea postului

Dupa o perioada de pregatire de 1-2 luni viitorul consultant va trebui sa ofere asistenta de operare in sistemul WinMENTOR (in special a operatiunilor de contabilitate, salarii, mijloace fixe) beneficiarilor firmei.

Detalii despre activitate pe www.service-winmentor.ro

Cerinte

- cunostinte solide legislatie contabila in special in domeniul salarizarii
- experienta de lucru in WinMENTOR
- carnet de conducere (~25% activitate la beneficiari)
- disponibilitate delegatii (~1 delegatie de cate 1 zi (Baia Mare, Oradea sau Sibiu...)/saptamana
- caracter dinamic

Oferta (bonusuri, beneficii):

salar fix + target + telefon mobil + masina de servici + program de lucru (oarecum) flexibil

Vezi toate ofertele acestei companii