Contabil

Titul ofertei
Contabil
Nivelul carierei
Liceu
Denumirea firmei
Scot&Company Consulting SRL
Domeniu
Finante/Contabilitate
Oras(e)
BUCURESTI
Data introducerii
Joi 19, Martie 2009

SCC este o companie care activeaza in domeniul serviciilor profesionale de contabilitate si audit financiar, furnizate in concordanta cu Standardele Romane si Internationale de Contabilitate, precum si cu Standardele Internationale de Audit.

Descrierea postului

Contabil pentru biroul propriu.

Cerinte

Absolvent studii economice superioare - de preferinta Finante-Contabilitate si Informatica de Gestiune.
Limba engleza nivel avansat - obligatoriu.
Experienta minim 2 ani.

Oferta (bonusuri, beneficii):

aplica la acest job

Contabil
Vezi toate ofertele acestei companii
Alte oferte de la aceasta companie: Scot&Company Consulting SRL
Scot&Company Consulting SRL BUCURESTI 09 Mar 2011
Scot&Company Consulting SRL BUCURESTI 16 Noi 2009
Scot&Company Consulting SRL BUCURESTI 09 Noi 2009
Scot&Company Consulting SRL BUCURESTI 27 Oct 2009