MANAGERI VANZARI IN SISTEM MLM-servicii web-top

Nivelul carierei
Middle-level (peste 3 ani)
Denumirea firmei
SC TOTALNET S.R.L
Domeniu
Asigurari
Oras(e)
Timisoara, Targoviste, Ramnicu Valcea, Craiova, Brasov
Data introducerii
Lun 02, Martie 2009

Descrierea firmei

TOTALNET furnizeaza servicii web-top firmelor.
Web-top este o baza de date cu un motor de cautare profesionist care permite utilizatorilor gasirea cu usurinta a unei firme,produs sau servicii Web-toop ofera posibilitatea gasirii partenerilor in lumea de afaceri.
web-top=catalog de firme
Pentru vizualizare www.web-top.ro

Descrierea postului

Sa formezi o echipa este doar inceputul,sa ramai impreuna este progresul,sa lucrezi impreuna este succesul.
Daca sti sa motivezi,sa influentezi si sa inspiri fiecare membru al echiipei tale,daca esti liber in gandire si creativ,te invitam in sistemul de vanzari MLM al serviciilor oferite de pagina web-top,tuturor societatilor

Cerinte

-,corectitudine,obiectivitate,onestitate
-abilitati de comunicare
-simt de organizare
-capacitatea de a motiva si conduce echipa,precum si de a eficientiza relatii interumane

Oferta (bonusuri, beneficii):

-se asigura,pe cheltuiala societii,cursuri/programe/traininguri de pregatire sau perfectionare profesionala de dezvoltare personala,manageriala in tara si strainatate
-remuneratia se face functie de munca depusa individual+diferenta de structura+bonusuri cuprinse intre 1500ron si 20000 euro functie de performanta

aplica la acest job

MANAGERI  VANZARI IN SISTEM MLM-servicii web-top
Vezi toate ofertele acestei companii