DIRECTOR REPREZENTANTA

Nivelul carierei
Middle-level (peste 3 ani)
Denumirea firmei
SC TOPANEL SRL
Domeniu
Marketing
Oras(e)
Constanta
Data introducerii
Joi 19, Martie 2009

Topanel este furnizorul de solutii complete pentru constructia de hale industriale si spatii comerciale.
Pentru mai multe detalii accesati www.topanel.ro

Descrierea postului

Coordonarea activitatii reprezentantei;
Identificarea potentialilor clienti si crearea unei retele de distributie;
Dezvoltarea pietei zonale prin atragerea de noi clienti;
Responsabilitati administrative (contracte, facturi, livrari, termene de plata etc.)

Cerinte

Absolvent studii superioare
Experienta in vanzari materiale de constructii ? minim 2 ani
Cunostinte de management, marketing si sales
Abilitati de comunicare, organizare si lidership
Engleza fluent; MS Office, Internet etc.
Carnet de conducere categoria B.

Oferta (bonusuri, beneficii):

Un pachet financiar atractiv.
Posibilitatea dezvoltarii carierei intr-un mediu profesional.

Vezi toate ofertele acestei companii