OPERATOR PC

Titul ofertei
OPERATOR PC
Nivelul carierei
Liceu
Denumirea firmei
SC Stanleybet S.R.L
Domeniu
Finante/Contabilitate
Oras(e)
Sinaia, Pitesti, BUCURESTI
Data introducerii
Vin 20, Martie 2009

? Stanleybet, filiala din Romania a companiei multinationale ?Stanleybet International?, este unul dintre cei mai mari operatori de pe piata locala a jocurilor de noroc, care va pune la dispozitie atat pariuri sportive cat si nonsportive. Pe langa Romania, Stanleybet activeaza si in Cipru, Germania, Italia, Belgia Croatia si Polonia.
? Din 2004 si pana in prezent filiala Stanleybet din Romania s-a extins la nivel national, detinand in prezent peste 160 de agentii care dovedesc zilnic seriozitate si profesionalism in domeniul pariurilor sportive.
? O echip? de peste 400 de angaja?i in 54 de orase.
? Stanleybet si-a conturat deja o identitate proprie, si-a dobandit un prestigiu si a marcat un important punct de referinta in evolutia pietei romanesti de pariuri.

Alatura-te unei echipe de profesionisti!

Descrierea postului

- Operare PC intr-un program specific de pariere;
- Mentinerea unei relatii apropiate cu clientii agentiei;
- Gestionarea incasarilor si intocmirea documentelor contabile primare;
- Mentinerea aspectului general placut al agentiei.

Cerinte

- Cunostinte de operare PC;
- Cunostinte minime de contabilitate primara;
- Buna capacitate de relationare;
- Atentie la detalii;
- Seriozitate si responsabilitate;
- Capacitate de organizare.

Oferta (bonusuri, beneficii):

- Conditii legale de lucru;
- Bonuri de masa;
- Bonusuri in functie de performanta;
- Training de specialitate;
- Oportunitati de avansare;
- Mediu de lucru tanar si dinamic.

Vezi toate ofertele acestei companii
Alte oferte de la aceasta companie: SC Stanleybet S.R.L
SC Stanleybet S.R.L Otopeni, Slobozia, Cluj Napoca, BUCURESTI, Braila 24 Feb 2011
SC Stanleybet S.R.L Odorheiu Secuiesc, Otopeni, BUCURESTI, Braila, Botosani 24 Ian 2011
SC Stanleybet S.R.L Turnu Magurele, Cluj Napoca 18 Ian 2011
SC Stanleybet S.R.L Carei, Fetesti, Constanta 21 Dec 2010
SC Stanleybet S.R.L Ramnicu Valcea, Cluj Napoca, Braila, Bacau 22 Noi 2010
SC Stanleybet S.R.L Mioveni, Campulung Muscel, Targoviste 29 Oct 2010
SC Stanleybet S.R.L Dragasani, Tulcea, Ramnicu Valcea 21 Oct 2010
SC Stanleybet S.R.L Lugoj, Otopeni, Constanta, Cluj Napoca, BUCURESTI 15 Oct 2010
SC Stanleybet S.R.L Roman, Ramnicu Sarat, Galati, Constanta, Cluj Napoca 14 Sep 2010
SC Stanleybet S.R.L Moreni, Sacele, Ramnicu Valcea, Galati, BUCURESTI 09 Sep 2010
SC Stanleybet S.R.L Barlad, Braila 31 Aug 2010
SC Stanleybet S.R.L Caransebes, Barlad, Sinaia, Craiova, Arad 25 Aug 2010
SC Stanleybet S.R.L Dragasani, Rosiorii de vede, Vatra Dornei, Lugoj, Zalau 20 Aug 2010
SC Stanleybet S.R.L Dej, Hunedoara, Tulcea, BUCURESTI 09 Aug 2010
SC Stanleybet S.R.L Drobeta Turnu-Severin, Petrosani, Targu Jiu, Slatina, Alexandria 08 Aug 2010
SC Stanleybet S.R.L Gherla, Sighetul Marmatiei, Tirgu Mures, Craiova, Bacau 22 Iul 2010
SC Stanleybet S.R.L Dorohoi, Radauti, Pascani, Vatra Dornei, Roman 19 Iul 2010
SC Stanleybet S.R.L BUCURESTI 09 Iul 2010
SC Stanleybet S.R.L Timisoara, Oradea, Constanta 09 Iul 2010
SC Stanleybet S.R.L Ramnicu Valcea, Ploiesti, Pitesti, Giurgiu, BUCURESTI 02 Iul 2010
SC Stanleybet S.R.L Craiova, Brasov 21 Iun 2010
SC Stanleybet S.R.L Carei, Craiova, Cluj Napoca 30 Mai 2010
SC Stanleybet S.R.L Odorheiu Secuiesc, Barlad, Mangalia, Slatina, Oradea 14 Mai 2010
SC Stanleybet S.R.L Sighetul Marmatiei, Zalau, Galati, Constanta 14 Mai 2010
SC Stanleybet S.R.L Dorohoi, Turnu Magurele, Iasi, Giurgiu, Calarasi 27 Apr 2010
SC Stanleybet S.R.L Rosiorii de vede, Turnu Magurele, Carei, Ramnicu Valcea, Giurgiu 27 Apr 2010
SC Stanleybet S.R.L Fagaras, Ramnicu Sarat, Craiova, BUCURESTI, Brasov 22 Apr 2010
SC Stanleybet S.R.L Oltenita, Turda, Satu Mare, Cluj Napoca, Baia Mare 15 Apr 2010
SC Stanleybet S.R.L Iasi, Deva, Cluj Napoca, Calarasi, Baia Mare 15 Apr 2010