Agent vanzari

Nivelul carierei
Liceu
Denumirea firmei
SC Sprinter 2000 SA
Domeniu
Marketing
Oras(e)
Toate orasele
Data introducerii
Mie 25, Martie 2009

Firma de distributie cu acoperire nationala, Sprinter 2000 SA livreaza in mai mult de 5000 de puncte de vanzare lunar o gama larga de surse de energie si lumina: baterii, lanterne, proiectoare, becuri, acumulatori auto, acumulatori etansi cu Pb etc. Activitatea de distributie este completata de productia firmei: corpuri de iluminat de siguranta cu LED-uri si acumulatori pentru statii de emisie-receptie. Cu puncte de lucru in cele mai importante orase ale tarii: Brasov, Bucuresti, Cluj-Napoca, Constanta, Craiova, Galati, Iasi, Ploiesti si Timisoara, cautam pe plan local persoane ambitioase, orientate spre rezultate si perfectionare, care sa poata reprezenta principiile si valorile companiei.

Descrierea postului

Responsabilitati:
- intretinerea si dezvoltarea retelei de clienti;
- asigurarea continuitatii livrarilor;
- mercantizarea produselor conform standardelor firmei;
- atingerea obiectivelor stabilite pentru vanzari.

Cerinte

- studii medii sau superioare;
- initiativa, dinamism, spirit de echipa, orientare spre rezultate;
- excelente abilitati de comunicare si negociere;
- permis auto categoria B;
- experienta in vanzari minimum 1 an;

Oferta (bonusuri, beneficii):

- pachet salarial atractiv, in functie de performante
- autotovehicul, telefon mobil;
- activitate intr-un colectiv tanar si dinamic

Vezi toate ofertele acestei companii
Alte oferte de la aceasta companie: SC Sprinter 2000 SA
SC Sprinter 2000 SA Sfantu Gheorghe, Ploiesti, Craiova, Brasov 04 Feb 2011
SC Sprinter 2000 SA Ploiesti, Iasi, Craiova, Cluj Napoca, Brasov 04 Ian 2011
SC Sprinter 2000 SA Craiova, Cluj Napoca, BUCURESTI, Brasov 17 Noi 2010
SC Sprinter 2000 SA Timisoara, Ploiesti, Cluj Napoca, BUCURESTI, Brasov 14 Oct 2010
SC Sprinter 2000 SA Brasov 23 Sep 2010
SC Sprinter 2000 SA Timisoara, Ploiesti, Cluj Napoca, BUCURESTI, Brasov 03 Sep 2010
SC Sprinter 2000 SA Ploiesti, Craiova, BUCURESTI, Brasov 02 Aug 2010
SC Sprinter 2000 SA Brasov 20 Mai 2010
SC Sprinter 2000 SA Timisoara 08 Sep 2009