Account Executive

Nivelul carierei
Entry-level (sub 3 ani)
Denumirea firmei
SC Oxygen Consulting SRL
Domeniu
Marketing
Oras(e)
BUCURESTI
Data introducerii
Lun 24, August 2009

Oxygen Consulting is specialized in recruitment and consulting for areas like financial-banking, sales, engineering and pharmaceutical-medical.

Descrierea postului

Clientul nostru este o firma din domeniul publicitate/ marketing, care lucreaza numai cu multinationale (in special din FMCG) si deruleaza diferite proiecte pentru acestea - promotii, evenimente, etc. Account Executive-ul va fi project manager si se va ocupa atat de derularea proiectului in conditiile stabilite, cat si de relatia cu clientul pe aceasta tema.Avantajele jobului: echipa deschisa, in care impactul fiecaruia este mare si meritele recunoscute. Ai ocazia sa lucrezi cu firme mari, dar sa nu ai constrangerile unei corporatii.

Cerinte

Cerintele jobului:- 2 ani experienta pe aceasi pozitie sau pe o pozitie similara (obligatoriu). - persoana descurcareata, organizata si careia sa ii placa sa munceasca atat singur cat si in echipa- implicare pe termen lung - limba engleza la nivel avansat - carnet de conducere

Oferta (bonusuri, beneficii):

Se ofera un pachet salarial fix + bonusuri pe proiecte

Alte oferte de la aceasta companie: SC Oxygen Consulting SRL
SC Oxygen Consulting SRL BUCURESTI 05 Mai 2010
SC Oxygen Consulting SRL BUCURESTI 23 Feb 2010
SC Oxygen Consulting SRL BUCURESTI 01 Feb 2010
SC Oxygen Consulting SRL BUCURESTI 27 Ian 2010
SC Oxygen Consulting SRL BUCURESTI 25 Ian 2010
SC Oxygen Consulting SRL BUCURESTI 05 Noi 2009
SC Oxygen Consulting SRL BUCURESTI 12 Oct 2009
SC Oxygen Consulting SRL BUCURESTI 07 Sep 2009