Gestionar

Titul ofertei
Gestionar
Nivelul carierei
Liceu
Denumirea firmei
SC IVET COMPROD SRL
Domeniu
Finante/Contabilitate
Oras(e)
Targoviste, Slatina, BUCURESTI
Data introducerii
Lun 30, Martie 2009

IVET COMPROD SRL are ca activitate principal? comer?ul cu am?nuntul Ón magazine alimentare, detinand astazi 24 magazine super mini-market, un depozit propriu cu o capacitate de depozitare de 1500 metri patra?i ?i un num?r de peste 600 de angaja?i.

Descrierea postului

-coordoneaza activitatea de depozitare si gestionare;
-efectueaza receptia cantitativa, valorica, calitativa a marfurilor;
-intocmeste avize, registre de casa;
-transmite date POS;
-arhiveaza NIR-urile;
-verifica inventarele partiale;
-verifica preturile de achizitie, facturile de retur, centralizeaza documentele;
-realizarea de rapoarte, introducerea si prelucrarea in sistemul informatic al companiei al datelor referitoare la comenzile si distributia de marfa;

Cerinte

-studii superioare;
-persoana dinamica si responsabila;
-cunostinte PC la nivelul utilizarii (gestionarea bazei de date, operare comenzi);
-persoana dinamice si responsabila;

Oferta (bonusuri, beneficii):

Vezi toate ofertele acestei companii