LUCRATOR / FUNCTIONAR COMERCIAL

Nivelul carierei
Liceu
Denumirea firmei
SC INTERHOME DECOR SRL
Domeniu
Finante/Contabilitate
Oras(e)
Buzau
Data introducerii
Vin 13, Martie 2009

Descrierea firmei

INTERHOME vine in orasul tau !
Vino alaturi de o echipa profesionista, in plina expansiune!
Interhome a intrat pe piata materialelor de constructii din Romania in 2005 cand au fost deschise magazinele din Ploiesti si Timisoara.

Strategia Interhome Romania prevede dezvoltarea unui lant de magazine de suprafata medie, specializate in materiale de constructii, amenajari interioare si exterioare, bricolaj, la nivelul ultimelor standarde europene.

Compania INTERHOME este o organizatie puternica, performanta, dinamica, respectata si apreciata de clienti, furnizori si angajati !
Vino si tu alaturi de echipa INTERHOME ! Facem casa buna!

Descrierea postului

Descrierea postului LUCRATOR COMERCIAL
-aprovizionarea cu marfa a rafturilor alocate
-aranjarea produselor pe raft
-amenajarea comerciala a rafturilor functie de evenimente (catalog promotii etc)
-mentinerea aspectului comercial al compartimentului
-asigurarea identificarii si manipularii marfurilor aferente comenzii de client
-mentinerea curateniei si ordinii in spatiul de vanzare, respectiv de depozitare a produselor aferente compartimentului
Descrierea postului FUNCTIONAR COMERCIAL:
- scaneaza produsele cumparate de clienti si incaseaza contravaloarea lor, sub forma de numerar, plata card , bonuri valorice, cec, bilet la ordin, voucher
- participa la actiunile comerciale din magazin
- asigura buna orientare a clientilor in cadrul magazinului
- asigura legaturile telefonice interne si externe
- efectueaza anunturile interne/ reclame prin statia de amplificare
- efectueaza proba de punere in functiune a aparaturii electrice
- completeaza si inmaneaza certificatele de garantie
- rezolva reclamatiile privind integritatea /functionarea produselor cumparate din magazin
- asigura programarea transportului de marfa la domiciliul clientului

Cerinte

- persoana responsabila, serioasa, spirit de echipa
- experienta profesionala in vanzari constituie avantaj
- atestat motostivuitorist constituie avantaj

Oferta (bonusuri, beneficii):

-pachet salarial atractiv corelat cu performantele (salariul fix + bonus lunar )
-tichete de masa
-perioada de instruire
-posibilitatea dezvoltarii carierei

Vezi toate ofertele acestei companii
Alte oferte de la aceasta companie: SC INTERHOME DECOR SRL
SC INTERHOME DECOR SRL Timisoara, Ploiesti, Craiova, Buzau, BUCURESTI 14 Sep 2009