Consultatnt Financiar in asigurari si pensii private

Nivelul carierei
Entry-level (sub 3 ani)
Denumirea firmei
SC GENERALI ASIGURARI SA
Domeniu
Asigurari
Oras(e)
Tarnaveni, Iernut, Reghin, Targu Mures
Data introducerii
Mie 04, Martie 2009

Firma de asigurare care practica toate clasele de asigurari (viata si de bunuri), societate de adiminstrare a pensiilor private pe piata.

Descrierea postului

Caut persoane enegice, dinamice, care au rabdarea suficienta de a invata o meserie frumoasa, foarte grea dar cu beneficii pe masura.

Cerinte

Persoana din cauza sa fie intre 25-40 de ani, cu nevoia de bani si punctual.

Oferta (bonusuri, beneficii):

Sume fixe si comisioane corelat cu activitatea si efortul depus

Vezi toate ofertele acestei companii
Alte oferte de la aceasta companie: SC GENERALI ASIGURARI SA
SC GENERALI ASIGURARI SA Bacau 20 Feb 2010
SC Generali Asigurari SA Onesti, Bacau 20 Aug 2009