Reprezentant zonal tehnic-comercial (limba maghiara)

Nivelul carierei
Liceu
Denumirea firmei
SC FORNETTI ROMANIA SRL
Domeniu
Marketing
Oras(e)
Timisoara
Data introducerii
Vin 06, Martie 2009

Fornetti este cea mai cunoscut? ?i extins? franciz? din Romānia, este lider pe pia?a de produse de panifica?ie congelat? cu peste 750 magazine īn peste 210 ora?e ale ??rii, cu 15 milioane de kilograme de produse vāndute anul trecut.

Descrierea postului

-mentinerea si optimizarea legaturilor cu partenerii detinatori de franciza
-participarea activa la deschiderea magazinelor
-supervizarea bunei desfasurari a activitatii de vanzare in magazine
-instruirea de inceput si instruirea periodica a personalului care va vinde produsele in magazine
-explicarea tuturor procedurilor necesare desfasurarii in conditii optime a activitatii de vanzare
-asigurarea service-ului echipamentelor necesare pentru copt din punct de vedere tehnic

Cerinte

-minim studii medii
-abilitatile tehnice constituie avantaj
-cunoasterea limbii maghiare este obligatorie
-permisul de conducere categoria B este obligatoriu
-disponibilitate la deplasari saptamanale prin tara
-bune abilitati de comunicare, spirit organizatoric

Oferta (bonusuri, beneficii):

Salariu atractiv, masina de serviciu, telefon de serviciu, bonusuri, excursii

Vezi toate ofertele acestei companii
Alte oferte de la aceasta companie: SC FORNETTI ROMANIA SRL
SC FORNETTI ROMANIA SRL Ploiesti, Pitesti, BUCURESTI 16 Mar 2011
SC FORNETTI ROMANIA SRL Odorheiu Secuiesc, Timisoara, Ploiesti, Pitesti, BUCURESTI 18 Ian 2011
SC FORNETTI ROMANIA SRL BUCURESTI 02 Dec 2010
SC FORNETTI ROMANIA SRL Timisoara 24 Noi 2010
SC FORNETTI ROMANIA SRL Timisoara 20 Oct 2010
SC FORNETTI ROMANIA SRL BUCURESTI 27 Sep 2010
SC FORNETTI ROMANIA SRL Tirgu Mures, Sibiu, Iasi, Brasov, Bacau 21 Apr 2010
SC FORNETTI ROMANIA SRL BUCURESTI 21 Apr 2010
SC FORNETTI ROMANIA SRL BUCURESTI 12 Noi 2009
SC FORNETTI ROMANIA SRL BUCURESTI 22 Oct 2009