ANALIST PROIECTANT MODULE ERP

Nivelul carierei
Entry-level (sub 3 ani)
Denumirea firmei
SC ESOX INFORMATICA SRL
Domeniu
Finante/Contabilitate
Oras(e)
Sibiu
Data introducerii
Vin 27, Martie 2009

Descrierea firmei

Societate software ce se ocupa cu dezvoltare ERP

Descrierea postului

-Analiza software-ului ERP Italian pentru adaptarea in Romania
-Contact cu clientii romani
-Responsabil cu analiza cerintelor clientilor
-Transformarea analizei in lucrari pentru programatori

Cerinte

-absolvent al unei facultati tehnice sau economice sau student in anii III - V
-cunostinte solide de contabilitate si salarii
-cunostinte in domeniul IT: Office, Utilizare Internet
-constituie un avantaj cunostinte privind productia, programarea bazelor de date
-disciplinat, ordonat si dornic de autoperfectionare/invatare
-abilitati de comunicare cu clientii si restul echipei IT
-disponibilitate pentru o colaborare pe termen mediu/lung (cel putin 2-3 ani)

Oferta (bonusuri, beneficii):

-postul ofera multe oportunitati pentru studiul in domeniul IT si Finante/Contabilitate
-curs limba italiana
-posibilitate curs de perfectionare in Italia

Vezi toate ofertele acestei companii
Alte oferte de la aceasta companie: SC ESOX INFORMATICA SRL
SC ESOX INFORMATICA SRL Sibiu 15 Dec 2009