DESIGNER / ART DIRECTOR / exp. min. 2 ani

Nivelul carierei
Entry-level (sub 3 ani)
Denumirea firmei
SC DECORPORATE MEDIA SRL
Domeniu
Marketing
Oras(e)
BUCURESTI
Data introducerii
Vin 27, Martie 2009

Descrierea firmei

agentie de comunicare integrata de marketing

Descrierea postului

Desginer / Art Director

Cerinte

1. experienta 2d - Cunoastere temeinica a intregului pachet de programe (Photoshop, Illustrator, Freehand, Corel etc)
1a. experienta 3d, experienta web - nu sunt obligatorii dar constituie avantaj.
2. persoana responsabila, creativa, flexibila.
3. experienta in domeniu minim 2 ani.
4. obligatoriu portofoliu (preferabil online / poate fi adus si sustinut la interviu).

Oferta (bonusuri, beneficii):

1. conditii de lucru excelente.
2. program flexibil.
3. pachetul salarial atractiv, depinde in special de experienta si motivatia canditatului.

Alte oferte de la aceasta companie: SC DECORPORATE MEDIA SRL
SC DECORPORATE MEDIA SRL BUCURESTI 14 Sep 2010