Sales manager

Nivelul carierei
Liceu
Denumirea firmei
Sc AgeSys Srl
Domeniu
Marketing
Oras(e)
Oradea
Data introducerii
Mie 09, Septembrie 2009

Sc AgeSys s.r.l are obiectivul de activitate de comert cu componente electronice , fiind distribuitorul produselor ELFA AB in Romania.

Descrierea postului

Intocmirea de oferte tehnice si procesarea comenzilor primite de la clienti Furnizarea de informatii despre produsele disponibile sau despre ofertele promotionale.Mentinerea si dezvoltarea relatiilor de parteneriat cu clientii companiei.Contactarea furnizorilor pentru verificarea existentei produselor pe stoc.

Cerinte

-cunostinte in domeniul electronic si electrotehnic,-cunoastera lb maghiare si engleze,-studii superioare tehnice (absolvent sau in curs)-bune abilitati de negociere si comunicare-prermins de conducere cat B-persoana, dinamica, serios, capabila sa lucreze in cadrul unei echipe tinere, in a depune eforturi pentru atingerea obiectivelor si targetelor asumate-domiciliul stabil in Oradea-constituie un avantaj experienta (preferabil minim 1 an) intr-un post similar

Oferta (bonusuri, beneficii):

Salariu motivant si bonus in functie de gradul de atingere a obiectivelor precum si alte beneficii

Vezi toate ofertele acestei companii