AGENT DE ASIGURARE

Nivelul carierei
Liceu
Denumirea firmei
SC ACTIV INSURANCE GROUP AGENT DE ASIGURARE SRL
Domeniu
Asigurari
Oras(e)
Brasov
Data introducerii
Lun 23, Martie 2009

Descrierea firmei

INTERMEDIERE ASIGURARI

Descrierea postului

Promoveaza imaginea companiei;
Vinde produsele si serviciile companiei;
Prospecteaza piata pentru a descoperi noi clienti;
Determina necesitatile specifice ale clientilor;
Elaboreaza solutii adecvate necesitatilor;
Deserveste portofoliul de clienti;
Adapteaza contractele la noile conditii ale clientilor;
Vinde clientilor noi asigurari.

Cerinte

CANDIDATUL IDEAL:
Este prezentabil,muncitor,pozitiv,instruibil,onest,sociabil;
Are o buna reputatie,se exprima bine, isi tine promisiunile.

Oferta (bonusuri, beneficii):

COMISIOANE ATRACTIVE
TRAINING PERMANENT SI GRATUIT
PREMII

Alte oferte de la aceasta companie: SC ACTIV INSURANCE GROUP AGENT DE ASIGURARE SRL
SC ACTIV INSURANCE GROUP AGENT DE ASIGURARE SRL Brasov 25 Mai 2010
SC ACTIV INSURANCE GROUP AGENT DE ASIGURARE SRL Brasov 22 Apr 2010
SC ACTIV INSURANCE GROUP AGENT DE ASIGURARE SRL Brasov 22 Mar 2010