MANAGER PROMOTII PE ROMANIA

Nivelul carierei
Entry-level (sub 3 ani)
Denumirea firmei
SALCO NEW LINE SRL
Domeniu
Marketing
Oras(e)
BUCURESTI
Data introducerii
Vin 28, August 2009

Salco New Line este o companie romaneasca infiintata in 2003 al carei obiect de activitate il reprezinta importurile si aprovizionarea lanturilor de magazine din toata tara.

Descrierea postului

RESPONSABILITATI:- SELECTIA SI FORMAREA ECHIPEI DE PROMOTERI DIN TARA- CALATORESTE IN TARA PENTRU A SE ASIGURA DE EXECUTIA PROMOTIILOR SI SUPRAVEGHEAZA DESFASURAREA ACESTORA- TINE EVIDENTA STOCURILOR SI A VANZARILOR- CONTROLEAZA PLASAREA ECHIPAMENTELOR IN LOCATIILE IN CARE SE VOR DESFASURA PROMOTIILE- OFERA SERVICII DE CALITATE CLIENTILOR- ANGAJEAZA SI MINIMIZEAZA FLUCTUATIA DE PERSONAL PE DURATA PROMOTIILOR- STABILESTE RESPONSABILITATI CLARE PENTRU MEMBRII ECHIPELOR DE PROMOTERI- MENTINE LEGATURA CU RESPONSABILII MAGAZINELOR IN CARE SE VOR DESFASURA PROMOTII

Cerinte

- EXPERIENTA INTR-O POZITIE ASEMANATOARE- ABILITATI EXCELENTE DE NEGOCIERE, COMUNICARE SI MANAGEMENT- ABILITATI DE FORMARE SI COORDONARE A ECHIPEI- CARNET DE CONDUCERE CAT. B SI MASINA PERSONALA- SA VORBEASCA FLUENT LIMBA ENGLEZA

Oferta (bonusuri, beneficii):

PACHET SALARIAL ATRACTIV

Vezi toate ofertele acestei companii