Sales Executive

Nivelul carierei
Liceu
Denumirea firmei
S.C. INTELLI BUILDERS S.R.L.
Domeniu
Marketing
Oras(e)
Gura Humorului, Darmanesti, Radauti, Suceava, Botosani
Data introducerii
Lun 09, Martie 2009

INTELLI BUILDERS este o companie specializata in consultanta, proiectarea, comercializarea, executia si punerea in functiune a sistemelor de automatizare si telecomunicatii pentru aplicatii rezidentiale, aplicatii de firma, pina la aplicatii complexe institutionale sau industriale.

Descrierea postului

Cunoasterea echipamentelor din portofoliu
Dezvoltarea portofoliului de produse de care raspunde, conform cu tendintele din piata
Colaboreaza si ofera suport echipei de vanzari si distribuitorilor, training, seminarii, prezentari
Documenteaza oferte
Elaboreaza si gestioneaza proiecte de cercetare a pietei de profil
Participa la conceperea business planului si urmareste realizarea lui
Initiaza actiuni de promovare interne si externe

Cerinte

persoana dinamica, flexibila, motivata, spontana, abilitati de prezentare si negociere, prezenta agreabila;
experienta dovedita in vanzari, minim 1 an;

Oferta (bonusuri, beneficii):

salariu, comision, masina de servici, telefon mobil

Vezi toate ofertele acestei companii
Alte oferte de la aceasta companie: S.C. INTELLI BUILDERS S.R.L.
S.C. INTELLI BUILDERS S.R.L. Radauti, Suceava 27 Dec 2010
S.C. INTELLI BUILDERS S.R.L. Radauti, Suceava 05 Aug 2010
S.C. INTELLI BUILDERS S.R.L. Radauti, Suceava 11 Mar 2010