ECONOMIST-contract perioada 6 luni

Nivelul carierei
Middle-level (peste 3 ani)
Denumirea firmei
S.C FATA ASIGURARI S.A.
Domeniu
Asigurari
Oras(e)
BUCURESTI
Data introducerii
Vin 20, Martie 2009

Descrierea firmei

Societate de asigurari membra a Grupului Generali

Descrierea postului

-evidenta contabila completa
-inregistrarea tuturor documentelor in software-ul de contabilitate
-rapoarte contabile specifice
-contact permanent si verificarea inregistrarilor contabile din sucursale

Cerinte

-absolvent studii superioare de specialitate
-minim 3 ani experienta in domeniul financiar contabil,constituie avantaj experienta in asigurari
-cunostinte solide de contabilitate si legislatie fiscala
-limba engleza
-orientare spre obiective si termene
-abilitati de comunicare si lucru in echipa
-capacitate de analiza
-experienta operare MS Office, programe contabilitate(Softeh, Contif)

Oferta (bonusuri, beneficii):

-salariu motivant
-tichete de masa
-mediu de lucru dinamic

Vezi toate ofertele acestei companii
Alte oferte de la aceasta companie: S.C FATA ASIGURARI S.A.
S.C FATA ASIGURARI S.A. Ploiesti, Pitesti, Galati, BUCURESTI, Braila 04 Mar 2011
S.C FATA ASIGURARI S.A. BUCURESTI 14 Feb 2011
S.C FATA ASIGURARI S.A. Ilfov, Pitesti, Constanta, BUCURESTI, Brasov 03 Dec 2010
S.C FATA ASIGURARI S.A. Sibiu, Satu Mare, Iasi, Cluj Napoca, Baia Mare 30 Noi 2010
S.C FATA ASIGURARI S.A. BUCURESTI 30 Noi 2010
S.C FATA ASIGURARI S.A. BUCURESTI 06 Apr 2010
S.C FATA ASIGURARI S.A. Cluj Napoca, BUCURESTI, Brasov, Arad 22 Mar 2010
S.C FATA ASIGURARI S.A. Constanta 03 Mar 2010
S.C FATA ASIGURARI S.A. BUCURESTI 28 Sep 2009
S.C FATA ASIGURARI S.A. BUCURESTI 28 Aug 2009