Responsabil activitati de marketing in Carrefour Baneasa

Nivelul carierei
Liceu
Denumirea firmei
S.C. CuponPro S.R.L.
Domeniu
Marketing
Oras(e)
Constanta
Data introducerii
Lun 07, Septembrie 2009

CuponPro Companie de marketing si publicitatewww.cuponpro.ro

Descrierea postului

Responsabilitatile principale ale agentului CuponPro se refera la:- implementarea si monitorizarea derularii tuturor campaniilor promotionale desfasurate in locatia care i-a fost alocata (hypermarket);- supervizarea activitatii promoterilor;- raportare zilnica a situatiei stocurilor produselor aflate in promotie;- realizarea de rapoarte calitative referitoare la reactiile consumatorilor, in ceea ce priveste produsele in promotie, in baza rezultatelor supervizarii si feedback-ului primit de la promoteri;- asigurarea derularii cu rezultate foarte bune a campaniilor promotionale derulate in locatia respectiva (cupoane de reduceri, in-store media, alte tipuri de proiecte speciale).

Cerinte

Comunicativitate, spirit de echipa, entuziasm, adaptabilitate, grija pentru detalii in acelasi timp cu excelenta atentie distributiva sunt calitatile esentiale pe care le asteptam de la noul nostru coleg.In plus, ar trebui sa indeplinesti urmatoarele conditii:- studii medii/superioare;- experienta in vanzari/publicitate minim 1 an (preferabil);- limba engleza, nivel mediu;- cunostinte foarte bune PC (MsOffice);- permis conducere categoria B (optional).

Oferta (bonusuri, beneficii):

Daca vrei sa devii agent CuponPro si sa iti asumi cel putin responsabilitatile mentionate mai sus, trebuie sa mai stii ca oferim: instruire profesionala, posibilitatea de a comunica permanent cu colegii (telefon de servici, adresa de e-mail) si o remuneratie adecavata.

aplica la acest job

Alte oferte de la aceasta companie: S.C. CuponPro S.R.L.
S.C. CuponPro S.R.L. Targu Mures, Sibiu, BUCURESTI, Brasov, Arad 19 Ian 2010
S.C. CuponPro S.R.L. BUCURESTI 20 Noi 2009
S.C. CuponPro S.R.L. BUCURESTI 17 Noi 2009
S.C. CuponPro S.R.L. Ramnicu Valcea, Constanta, BUCURESTI 26 Oct 2009
S.C. CuponPro S.R.L. BUCURESTI 15 Oct 2009
S.C. CuponPro S.R.L. Constanta 30 Sep 2009
S.C. CuponPro S.R.L. Constanta, BUCURESTI 24 Sep 2009
S.C. CuponPro S.R.L. BUCURESTI 21 Sep 2009
S.C. CuponPro S.R.L. BUCURESTI 15 Sep 2009
S.C. CuponPro S.R.L. BUCURESTI 24 Aug 2009