Merchandiser

Nivelul carierei
Liceu
Denumirea firmei
S.C. CuponPro S.R.L.
Domeniu
Marketing
Oras(e)
BUCURESTI
Data introducerii
Lun 24, August 2009

Descrierea firmei

www.cuponpro.roCompanie de marketing si publicitate

Descrierea postului

Sa respecte programul de lucru stabilit de angajator la magazinul alocat.Sa asigure aprovizionarea permanenta a rafturilor cu toate produsele CLIENTULUI existente in depozitele magazinului; cu respectarea standardelor de mercantizare communicate de seful direct si agreate de catre seful de raion. Sa raporteze punctual corect si complet sefului direct eventuale diferente intre standardele de mercantizare in vigoare si alte standarde, comunicate de catre seful de raion

Cerinte

Experienta in merchandising constituie un avantaj.Abilitati de comunicare.Persoana organizata, riguroasa, tenace.

Oferta (bonusuri, beneficii):

Posibilitate de promovare in cadrul companiei.

aplica la acest job

Alte oferte de la aceasta companie: S.C. CuponPro S.R.L.
S.C. CuponPro S.R.L. Targu Mures, Sibiu, BUCURESTI, Brasov, Arad 19 Ian 2010
S.C. CuponPro S.R.L. BUCURESTI 20 Noi 2009
S.C. CuponPro S.R.L. BUCURESTI 17 Noi 2009
S.C. CuponPro S.R.L. Ramnicu Valcea, Constanta, BUCURESTI 26 Oct 2009
S.C. CuponPro S.R.L. BUCURESTI 15 Oct 2009
S.C. CuponPro S.R.L. Constanta 30 Sep 2009
S.C. CuponPro S.R.L. Constanta, BUCURESTI 24 Sep 2009
S.C. CuponPro S.R.L. BUCURESTI 21 Sep 2009
S.C. CuponPro S.R.L. BUCURESTI 15 Sep 2009
S.C. CuponPro S.R.L. Constanta 07 Sep 2009