Key Account Manager

Nivelul carierei
Middle-level (peste 3 ani)
Denumirea firmei
RONDA MEDICAL SRL
Domeniu
Marketing
Oras(e)
BUCURESTI
Data introducerii
Mar 03, Martie 2009

Ronda Medical este o echipa de oameni dinamici si proactivi carora le place sa munceasca impreuna. Domeniul principal de activitate este distributia de dispozitive medicale si implanturi ortopedice - suntem unici distribuitori Synthes pentru Romania si Republica Moldova.

Descrierea postului

La ce ne asteptam de la viitorul nostru coleg/ viitoarea noastra colega?

- Promovarea produselor pe care le distribuim pe sectorul de ortopedie-traumatologice si BMF
- Consolidarea si dezvoltarea relatiei cu clientii-cheie (spitale, clinici, persoane de decizie, KOL)
- Gestionarea contractelor cu clientii-cheie, urmarirea derularii contractelor
- Reprezentarea organizatiei la licitatii deschise si in cadrul altor proceduri de achizitie publica in Bucuresti si in orasele mari invecinate
- Raportarea saptamanala a activitatii
- Sustinerea echipei in organizarea de/participarea la evenimente
- Implicare in conceperea si derularea strategiei de marketing si promovare

Cerinte

Persoanei care se va alatura echipei noastre i se cer urmatoarele:

- Studii superioare;
- Permis de conducere categoria B (cerinta obligatorie)
- Experienta de minim 2 ani in domeniu, pe pozitie similara, ca ASM sau ca Senior Medical Representative (cerinta obligatorie)
- Cunostinte referitoare la sistemul de achizitii publice constituie un avantaj
- Foarte bune abilitati de comunicare, persoana dinamica, organizata, diplomata
- Un bun gestionar al timpului capabil sa lucreze cu deadline-uri foarte stranse uneori
- Bun jucator de echipa
- Tinuta si prestanta de business
- Logic, analitic, organizat, capabil de performanta, cu foarte bune abilitati de negociere
- Cunostinte foarte bune de limba engleza (vorbit, scris, citit)
- CUnostinte solide de operare calculator (MS Office, Navigare Internet)

Oferta (bonusuri, beneficii):

De ce va beneficia viitorul nostru coleg/ viitoarea noastra colega?

- Salar fix si bonusuri in functie de realizari
- Masina de serviciu, telefon, laptop si toate instrumentele necesare bunei desfasurari a activitatii
- Training-uri, coaching si alte forme de instruire
- Suport din partea intregii echipe
- Posibilitate reala de a creste in organizatie

Vezi toate ofertele acestei companii
Alte oferte de la aceasta companie: RONDA MEDICAL SRL
RONDA MEDICAL SRL BUCURESTI 22 Iul 2010