Asistent marketing

Nivelul carierei
Liceu
Denumirea firmei
Ro Interactive Technologies
Domeniu
Marketing
Oras(e)
Cluj Napoca
Data introducerii
Dum 01, Martie 2009

Ro Interactive Technologies are o experienta de 12 ani in domeniul solutiilor pentru securitate informatica si este unul dintre liderii de piata in domeniile in care activeaza. Distribuim in Romania produsle hardware si software ale unor firme lideri in domeniu: Aladdin Knowledge Systems (protectie impotriva copierii si utilizarii ilegale a produselor software, sisteme de autentificare de tip token), Ascertia (solutii pentru semnatura electronica), IMFirewall (filtru si monitorizare Internet). Detalii suplimentare se pot obtine la www.intech.ro

Descrierea postului

- identifica clienti, gestioneaza portofoliul de clienti, creaza, mentine si dezvolta relatia cu acestia
- analizeaza si monitorizeaza piata,
- dezvolta si implementza strateii de vanzare a produselor
- implementeaza si utilizeaza SEO, SEM, CRM
- preia comenzi si urmareste livrarea acestora

Cerinte

- studii superioare finalizate sau in curs de finalizare
- fire sociabila, deschisa, cu initiativa
- responsabilitate, capacitate organizatorica, atentie la detalii
- capacitate de a īnv??a rapid modul de utilizare a aplica?iilor software
- aptitudini de planificare si organizare a activitatilor
- limba engleza nivel mediu

Oferta (bonusuri, beneficii):

Vezi toate ofertele acestei companii
Alte oferte de la aceasta companie: Ro Interactive Technologies
Ro Interactive Technologies Cluj Napoca 23 Apr 2010