DIRECTOR VANZARI - Industria alimentara

Nivelul carierei
Middle-level (peste 3 ani)
Denumirea firmei
RECRUT'ART
Domeniu
Marketing
Oras(e)
Toate orasele
Data introducerii
Mar 24, Martie 2009

Recrut'ART impreuna cu clientul sau, importanta companie din domeniul industriei alimentare, anunta selectia pentru pozitia de Director vanzari

Descrierea postului

Elaboreaza si urmareste realizarea planului de vanzari
Identifica directiile de dezvoltare si propune promovarea de produse/solutii noi
Asigura calitatea serviciilor pre-vanzare
Asigura si mentine legatura cu lanturile de retail

Cerinte

Studii universitare
Experienta in domeniul coordonarii vanzarilor de produse alimentare
Cunostinte de legislatie cu privire la protectia consumatorilor, a concurentei neloiale
Abilitati de negociere, comunicare, munca in echipa

Oferta (bonusuri, beneficii):

aplica la acest job

Alte oferte de la aceasta companie: RECRUT'ART
RECRUT'ART Sebes, Orastie, Sibiu, Deva, Alba Iulia 09 Feb 2011
RECRUT'ART Sibiu, Iasi, BUCURESTI, Brasov, Bacau 18 Ian 2011
RECRUT'ART Ploiesti, Pitesti, BUCURESTI 27 Dec 2010
RECRUT'ART Sibiu, Iasi, Cluj Napoca, BUCURESTI, Brasov 03 Dec 2010