Director Vanzari Clienti Mari

Nivelul carierei
Middle-level (peste 3 ani)
Denumirea firmei
RAMPLAST DISTRIBUTIE PROFILE
Domeniu
Marketing
Oras(e)
BUCURESTI
Data introducerii
Vin 06, Martie 2009

Unic distribuitor al profilelor PVC marca Ramplast pentru Bucuresti si zona de sud a tarii.
Pentru detalii tehnice si caracteristici ale produselor accesati www.ramplastdistributie.ro

Descrierea postului

Pentru extinderea echipei noastre, cautam Director Vanzari Clienti Mari:

- prospectare piata, identificare potentiali clienti, hunting clienti mari;
- contactare clienti, organizare intalniri, prezentare oferta de produse;
- gestioneaza permanent relatia cu clientii (clienti tinta: producatori tamplarie PVC cu geam termopan, firme de constructii, proiecte civile si industriale etc.);
- oferirea de solutii tehnice; negociere preturi si termene de plata;

Cerinte

- studii medii/superioare;
- OBLIGATORIU experienta minim 1 an pe un post similar (vanzari materiale de constructii/produse tehnice: profile PVC, profile aluminiu, spuma poliuretanica etc);
- cunostinte bune MS Office;
- avantaj cunoasterea limbii engleze (nu este o cerinta eliminatorie);
- permis auto categoria B cu experienta.

Oferta (bonusuri, beneficii):

- salariul fix + comision din vanzari
- auto la dispozitie si telefon

aplica la acest job

Director Vanzari  Clienti Mari
Vezi toate ofertele acestei companii
Alte oferte de la aceasta companie: RAMPLAST DISTRIBUTIE PROFILE
RAMPLAST DISTRIBUTIE PROFILE BUCURESTI 21 Iul 2010