Contabila primara - secretariat

Nivelul carierei
Liceu
Denumirea firmei
Ramplast, Depozit Arad
Domeniu
Finante/Contabilitate
Oras(e)
Arad
Data introducerii
Lun 09, Martie 2009

Depozitul Ramplast din Zona Industriala Est (langa Selgros) ,Fax : 0357 809 753
Ramplast este o divizie a Oltchim SA Rm.Valcea care produce profile din PVC Clasa A cu 4/ 5 /6 camere si Seria Avangarde - Sistem profile din PVC expandat pentru usi de interior cu tehnologie si design austriac.
www.chemicalsdistribution.ro

Descrierea postului

- Primirea clientilor,realizarea protocolului
- Intocmirea facturilor catre clienti
- Intocmirea actelor pentru contabiliatatea primara
- Urmarirea incasarii facturilor
- Prelucrarea si inregistrarea apelurilor telefonice,faxuri,e-mailuri si redirectionarea acestora
- Intocmirea diverselor situatii de analiza

Cerinte

- EXPERIENTA IN CONTABILTATE PRIMARA MINIM 1 AN - REGISTRU DE CASA,NOTE INTERNE DE RECEPTIE...
- Absolventa de studii medii sau superioare
- Persoana organizata,ambitioasa si riguroasa
- Cunostiinte de operare PC (Word,Excel,Power-Point, Internet, Email...)
- Cunostinte de prelucrare a datelor de contabilitate primara pe un program de contabilitate

Oferta (bonusuri, beneficii):

- Salariul fix net + bonuri de masa
- Posibilitatea de a lucra intr-un colectiv tanar si dinamic
- Posibilitatea de dezvoltare profesionala