FUNCTIONAR ADMINISTRATIV - GALATI

Nivelul carierei
Liceu
Denumirea firmei
PROVIDENT FINANCIAL ROMANIA IFN SA
Domeniu
Finante/Contabilitate
Oras(e)
Galati
Data introducerii
Mie 11, Martie 2009

Provident Financial Romania î?i desf??oar? activitatea ca institu?ie financiar? nebancar?, conform Ordonan?ei nr. 28/2006. În prezent, ne ax?m pe acordarea de împrumuturi de valoare mic?, pe termen scurt, la domiciliul clientului. Creditul la domiciliu este un serviciu financiar simplu ?i transparent, unic pe pia?a româneasc?. Modelul nostru de afaceri se bazeaz? pe o experien?? de peste 125 de ani în Marea Britanie ?i 10 ani în Europa Central? ?i de Est.
Provident Financial Romania este parte a grupului britanic International Personal Finance, un lider în furnizarea de credite de consum. International Personal Finance are peste 5.000 de angaja?i care lucreaz? împreun? cu aproximativ 28.400 de reprezentan?i în ?ase ??ri din întreaga lume.

Descrierea postului

- asigur? suport administrativ în vederea dezvolt?rii ?i eficientiz?rii serviciilor opera?ionale
- este responsabil pentru solu?ionarea cererilor venite din partea reprezentan?ilor ?i a membrilor echipei de conducere
- verific? ?i actualizeaz? baza de date cu informa?ii despre clien?ii companiei pentru a asigura ob?inerea în timp util a unor rapoarte corecte

Cerinte

- bune abilit??i de comunicare
- acurate?e
- flexibilitate
- cuno?tin?e PC - MS Office
- abilitatea de a lucra cu termene limit?

Oferta (bonusuri, beneficii):

Vezi toate ofertele acestei companii
Alte oferte de la aceasta companie: PROVIDENT FINANCIAL ROMANIA IFN SA
PROVIDENT FINANCIAL ROMANIA IFN SA Slatina 09 Mar 2011
PROVIDENT FINANCIAL ROMANIA IFN SA Slatina 28 Feb 2011
PROVIDENT FINANCIAL ROMANIA IFN SA Brasov 16 Feb 2011
PROVIDENT FINANCIAL ROMANIA IFN SA Buzau 14 Feb 2011
PROVIDENT FINANCIAL ROMANIA IFN SA Ploiesti 14 Feb 2011
PROVIDENT FINANCIAL ROMANIA IFN SA Targoviste 14 Feb 2011
PROVIDENT FINANCIAL ROMANIA IFN SA Arad 09 Feb 2011
PROVIDENT FINANCIAL ROMANIA IFN SA Craiova 07 Feb 2011
PROVIDENT FINANCIAL ROMANIA IFN SA Braila 07 Feb 2011
PROVIDENT FINANCIAL ROMANIA IFN SA BUCURESTI, Medias 03 Feb 2011
PROVIDENT FINANCIAL ROMANIA IFN SA Covasna, Targu Secuiesc, Sfantu Gheorghe, Brasov 27 Ian 2011
PROVIDENT FINANCIAL ROMANIA IFN SA BUCURESTI, Oradea 27 Ian 2011
PROVIDENT FINANCIAL ROMANIA IFN SA BUCURESTI 26 Ian 2011
PROVIDENT FINANCIAL ROMANIA IFN SA Bacau 24 Ian 2011
PROVIDENT FINANCIAL ROMANIA IFN SA BUCURESTI 18 Ian 2011
PROVIDENT FINANCIAL ROMANIA IFN SA Tirgu Mures 11 Ian 2011
PROVIDENT FINANCIAL ROMANIA IFN SA BUCURESTI 11 Ian 2011
PROVIDENT FINANCIAL ROMANIA IFN SA Timisoara 06 Ian 2011
PROVIDENT FINANCIAL ROMANIA IFN SA Giurgiu 05 Ian 2011
PROVIDENT FINANCIAL ROMANIA IFN SA Hunedoara, Deva 05 Ian 2011
PROVIDENT FINANCIAL ROMANIA IFN SA Moinesti, Comanesti, Roman, Bacau 21 Dec 2010
PROVIDENT FINANCIAL ROMANIA IFN SA Galati, Braila 17 Dec 2010
PROVIDENT FINANCIAL ROMANIA IFN SA Arad 14 Dec 2010
PROVIDENT FINANCIAL ROMANIA IFN SA Covasna 14 Dec 2010
PROVIDENT FINANCIAL ROMANIA IFN SA BUCURESTI 07 Dec 2010
PROVIDENT FINANCIAL ROMANIA IFN SA Covasna, Targu Secuiesc, Sfantu Gheorghe, Brasov 30 Noi 2010
PROVIDENT FINANCIAL ROMANIA IFN SA Hunedoara, Deva 24 Noi 2010
PROVIDENT FINANCIAL ROMANIA IFN SA Slatina 22 Noi 2010
PROVIDENT FINANCIAL ROMANIA IFN SA Constanta 19 Noi 2010