OFITER CREDITE AGRICOLE PENTRU SUCURSALA CONSTANTA

Nivelul carierei
Liceu
Denumirea firmei
PROCREDIT BANK
Domeniu
Finante/Contabilitate
Oras(e)
Constanta
Data introducerii
Mie 18, Martie 2009

Descrierea firmei

New career opportunities in an international bank!
Come to be a part of an expanding network!

ProCredit Bank is a development-oriented full-service bank. We offer excellent customer service and a wide range of banking products. In our credit operations, we focus on lending to micro, small and medium-sized enterprises, as we are convinced that these businesses create the largest number of jobs and make a vital contribution to the economies in which we operate. Our bank explicitly avoids all speculative lines of business and issues large loans only in exceptional cases, thus minimising the risk associated with such activities.

Descrierea postului

?Promoveaza produsele bancii;
?Analizeaza cererile de credit;
?Stabileste si mentine o relatie buna cu clientii;
?Monitorizeaza portofoliul de credite si mentine calitatea acestuia.

Cerinte

?Bune abilitati de comunicare si flexibilitate;
?Capacitate de analiza;
?Abilitati de vanzare;
?Orientare catre atingerea obiectivelor;
?Studii superioare in domeniul economic (in curs/finalizate);
?Permis de conducere categoria B reprezinta un avantaj;
?Cunoasterea limbii engleze reprezinta un avantaj.

Oferta (bonusuri, beneficii):

?Oportunitatea de a-si construi o cariera intr-o companie internationala;
?Posibilitatea de a face parte dintr-o echipa tanara si dinamica;
?Training de specialitate.

Daca profilul de mai sus se potriveste calificarii dumneavoastra, va rugam sa trimiteti CV-ul insotit de o fotografie si o scrisoare de intentie, specificand salariul dorit, pana la data de 25 Martie, la ProCredit Bank Sucursala Constanta, Str. Soveja, Zona O5-O8, Lot 1, Fax: 0241.508.437;E-mail: info.constanta@procreditbank.ro.
(Va rugam specificati in subiectul e-mail-ului, postul pentru care aplicati).

Toate aplicatiile sunt confidentiale. Doar candidatii selectionati vor fi contactati pentru interviu.

aplica la acest job

Alte oferte de la aceasta companie: PROCREDIT BANK
PROCREDIT BANK BUCURESTI 10 Iul 2010
PROCREDIT BANK Constanta 08 Iul 2010
PROCREDIT BANK Craiova 24 Iun 2010
PROCREDIT BANK BUCURESTI 16 Iun 2010
PROCREDIT BANK Constanta 14 Iun 2010
PROCREDIT BANK Timisoara 10 Iun 2010
PROCREDIT BANK Tirgu Mures 08 Iun 2010
PROCREDIT BANK BUCURESTI 07 Iun 2010
PROCREDIT BANK Iasi 04 Iun 2010
PROCREDIT BANK Suceava 26 Mai 2010
PROCREDIT BANK Slatina 19 Mai 2010
PROCREDIT BANK BUCURESTI, Arad 17 Mai 2010
PROCREDIT BANK Arad 13 Mai 2010
PROCREDIT BANK BUCURESTI 30 Apr 2010
PROCREDIT BANK Tirgu Mures 23 Apr 2010
PROCREDIT BANK BUCURESTI 22 Apr 2010
PROCREDIT BANK BUCURESTI 19 Apr 2010
PROCREDIT BANK Ramnicu Valcea 16 Apr 2010
PROCREDIT BANK Pitesti 16 Apr 2010
PROCREDIT BANK Sibiu 13 Apr 2010
PROCREDIT BANK Timisoara 13 Apr 2010
PROCREDIT BANK BUCURESTI 26 Mar 2010
PROCREDIT BANK Arad 15 Mar 2010