TELESAES COORDINATOR

Nivelul carierei
Entry-level (sub 3 ani)
Denumirea firmei
Printo Group S.R.L
Domeniu
Marketing
Oras(e)
Timisoara
Data introducerii
Mie 26, August 2009

Capitalul nostru cel mai de pret îl reprezinta personalul firmei. Cei peste 30 de angajati formeaza o familie, care cu entuziasm, competenta si profesionalism lucreaza pentru atingerea obiectivelor firmei. Daca vrei sa te alaturi si tu echipei noastre te rog sa aplici pentru acest job sau trimite-ne CV-ul tau pe numarul de fax 0356 459 991.

Descrierea postului

Promovarea produselor si serviciilor companiei prin contactarea telefonica a potentialilor clienti (firme care au peste 50 de salariati);Sustinerea vanzarilor precum si indeplinirea obiectivelor de vanzari;Mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii;Intocmirea periodica a rapoartelor de activitate;Monitorizarea activitatii concurentei;Negocierea si incheierea contractelor;

Cerinte

- Experienta in vanzari ;- Foarte bune abilitati de comunicare si negociere; - Cunostintele de psihologie constituie un avantaj;- Cunostinte avansate de utilizare PC (Microsoft Office si Internet); - Abilitati de comunicare, usurinta in exprimare, atitudine proactiva, siguranta si stapanire de sine; - Capacitate de organizare a muncii si comunicare cu clientii; - Limba Engleza - cunostinte medii; - Flexibilitate in gandire, dorinta de a invata, initiativa, imaginatie, simtul responsabilitatii, spirit de echipa si automotivare.

Oferta (bonusuri, beneficii):

o Salariu fix la care se adauga comision din vanzari; o Traininguri de specialitate; o Posibilitatea de promovare in cadrul firmei; o Mediu de lucru profesionist si stimulativ; o Telefon de serviciu;

Vezi toate ofertele acestei companii
Alte oferte de la aceasta companie: Printo Group S.R.L
Printo Group S.R.L Timisoara 19 Noi 2009