Coordonator program marketing

Nivelul carierei
Liceu
Denumirea firmei
Platinum Development Group srl
Domeniu
Marketing
Curtea de Arges, Slatina, Ramnicu Valcea, Pitesti, BUCURESTI
Data introducerii
Dum 15, Martie 2009

Descrierea firmei

Dezvoltare de afaceri individuale in domeniul E-Commerce

Descrierea postului

Persoana capabila sa construiasca si sa pregateasca o echipa de intreprinzatori pentru extinderea in Romania a retelelor de comert electronic in contextul marketingului relational personalizat.

Cerinte

Abilitati de lider, capacitatea de a sustine o afacere proprie, perseverenta, personalitate echilibrata.

Oferta (bonusuri, beneficii):

Deosebite, in functie de performante si dupa finalizarea programului de pregatire.
Parteneriat de tip antreprenorial, nu angajare

Vezi toate ofertele acestei companii
Alte oferte de la aceasta companie: Platinum Development Group srl
Platinum Development Group srl Curtea de Arges, Campulung Muscel, Chisinau, Slatina, Pitesti 03 Sep 2009