Coordonator national retea marketing

Nivelul carierei
Liceu
Denumirea firmei
Platinum Development Group srl
Domeniu
Marketing
Curtea de Arges, Campulung Muscel, Chisinau, Slatina, Pitesti
Data introducerii
Joi 03, Septembrie 2009

Descrierea firmei

Dezvoltare de afaceri individuale in domeniul E-Commerce

Descrierea postului

Persoana capabila sa isi asume responsabilitati si activitati de leadership, sa pregateasca o echipa de intreprinzatori pentru extinderea in Romania a retelelor de comert electronic in cadrul unui proiect international de e-commerce.Crearea de retele de consum si vanzari online, de acasa cu livrare la domiciliu.

Cerinte

Abilitati de lider, capacitatea de a sustine o afacere proprie, perseverenta, personalitate echilibrata.Dorinta de a lucra part-time

Oferta (bonusuri, beneficii):

Deosebite, in functie de performante si dupa finalizarea programului de pregatire. Drepturi de proprietate intelectuala asupra organizatiilor de marketing create

Vezi toate ofertele acestei companii
Alte oferte de la aceasta companie: Platinum Development Group srl
Platinum Development Group srl Curtea de Arges, Slatina, Ramnicu Valcea, Pitesti, BUCURESTI 15 Mar 2009