Broker de asigurare pe teren (scuter)

Nivelul carierei
Liceu
Denumirea firmei
Pi Asistenta
Domeniu
Asigurari
Oras(e)
BUCURESTI
Data introducerii
Lun 30, Martie 2009

Recrutarea se face in numele companiei www.rca-ieftin.ro unul dintre principalii jucatori de pe piata asigurarilor online din Romania.

Descrierea postului

Compania ofera 2 posturi de broker de livrare polite de asigurare:

1.CU SCUTERUL
2.CU MASINA

Candidatii Postul pentru care se candideaza sa fie mentionat in scrisoarea de intentie.

Sarcinile postului includ:
- Contractarea politelor de asigurare pentru clientii companiei si intermedierea relatiei cu acestia
- Livrarea politelor in locatia dorita de client
- Oferirea tuturor informatiilor cerute de clienti, cu privire la produsele firmei
- Gestionarea incasarilor
- Completarea unui raport zilnic cu privire la activitatea desfasurata in ziua respectiva

Cerinte

- Punctualitate
- Seriozitate
- Prezentabilitate
- Spirit organizatoric

Oferta (bonusuri, beneficii):

Training de produse, salariu motivant si bonusuri in functie de eficienta.

Vezi toate ofertele acestei companii