Specialist Marketing

Nivelul carierei
Middle-level (peste 3 ani)
Denumirea firmei
Pansiprod Medical, SRL
Domeniu
Marketing
Oras(e)
BUCURESTI
Data introducerii
Vin 13, Martie 2009

S.C PANSIPROD MEDICAL S.R.L este astazi unul din cei mai mari distribuitori nationali de produse parafarmaceutice si materiale medicale din Romania, cu un portofoliu de peste 1500 produse si peste 5000 de clienti, avand o retea de distributie ce acopera intreg teritoriul tarii prin cele 10 depozite (Alba, Brasov, Cluj, Constanta, Craiova, Galati, Iasi, Oradea, Timisoara si depozitul central Bucuresti).
Furnizam produse de cea mai inalta calitate, iar fiecare livrare efectuata constituie o recomandare pentru noi.
Obiectivul companiei noastre este cresterea continua a calitatilor serviciilor oferite si satisfacerea optima a cerintelor clientilor nostri.
Zona: Piata Presei Libere - Str. Baiculesti Nr.1 (intersectie cu Str. Straulesti)

Descrierea postului

Cautam o persoana care sa fi lucrat intr-o companie unde a gandit aducerea unor produse noi si implementarea lor pe piata, care cunoaste si poate coordona o campanie de promovare a unor produse noi pe piata fara reclama TV

Cerinte

-studii superioare
-experienta in domeniu