Consultant Financiar

Nivelul carierei
Liceu
Denumirea firmei
OVB Romania
Domeniu
Asigurari
Oras(e)
BUCURESTI
Data introducerii
Sam 28, Feb 2009

Descrierea firmei

www.ovb.ro sau www.ovb.ag

Descrierea postului

CONCERN INTERNATIONAL CAUTA PERSOANE CU VARSTA CUPRINSA INTRE 20-45 DE ANI CA AGENT IN CONSULTANTA FINANCIARA. DORIM TINERI ENTUZIASTI GATA SA INVETE LUCRURI NOI SI SA FORMEZE O ECHIPA UNITA. POSTUL ESTE PART-TIME SI SE ADREASEAZA IN SPECIAL PERSOANELOR DORNICE SA SE AFIRME INTR-O COMPANIE INTERNATIONALA.

Cerinte

- EXCELENTE ABILITATI DE COMUNICARE
- PUTERE DE CONVINGERE, DISCURS SI ATITUDINE
- DESCHIDERE SI ORIENTARE CATRE CLIENTI
- AMBITIE, HOTARARE, IMAGINATIE, INTUITIE SI ADAPTABILITATE
- CUNOSTINTE GENERALE DE UTILIZARE A CALCULATORULUI

Oferta (bonusuri, beneficii):

OFERIM CONDITII DE MUNCA LA STANDARDE INALTE, PROGRAM DE LUCRU FLEXIBIL, POSIBILITATEA DEZVOLTARII UNEI CARIERE DE SUCCES SI POSIBILITATEA DE CASTIG NEPLAFONAT PRIN ACORDAREA DE COMISIOANE IN FUNCTIE DE REZULTATELE OBTINUTE.
CONCERNUL NOSTRU ESTE LIDER EUROPEAN IN CONSULTANTA FINANCIARA CU PESTE 850 DE BIROURI IN 14 TARI.
DACA V-AM TREZIT INTERESUL, PENTRU MAI MULTE INFORMATII, CONTACTATI-NE LA NUMARUL DE TELEFON: 0720.999.413.

Vezi toate ofertele acestei companii
Alte oferte de la aceasta companie: OVB Romania
Ovb Romania BUCURESTI 16 Mar 2009