Consultant Financiar

Nivelul carierei
Liceu
Denumirea firmei
Ovb Romania
Domeniu
Asigurari
Oras(e)
BUCURESTI
Data introducerii
Lun 16, Martie 2009

R?spunsul în toate chestiunile financiare: OVB reprezentati in Romania prin OVB Allfinanz România.

Viitorul dumneavoastr? necesit? mult? munc?. Aproximativ 18.000 de colaboratori din 14 ??ri fac în fiecare zi totul pentru a v? putea oferi, în calitate de consultan?i competen?i, solu?ii perfecte pentru asigurarea viitorului dvs. ?i pentru protec?ia prin asigurare, pentru consolidarea averii ?i finan?are. Cu succes: 3 milioane de europeni au deja încredere în noi când e vorba de viitorul lor.
De aproape 40 de ani, OVB cre?te permanent. În întreaga Europ?. ?i foarte aproape de dumneavoastr?.

Descrierea postului

Consultant Financiar in cadrul firmei OVB Romania

Cerinte

- Comunicare activa si Elocventa
- Atitudine, Putere de convingere si determinare
- Orientare si deschidere catre necesitatile clientilor
- Ambitie, Adaptibilitate intr-o Echipa Tanara si Dinamica
- Cunostinte de Utilizare a Calculatorului (Office si Internet)

Oferta (bonusuri, beneficii):

Conditii de munca la standarde Europene
Castig neplafonat prin acordarea de comisioane in functie de realizari

Vezi toate ofertele acestei companii
Alte oferte de la aceasta companie: Ovb Romania
OVB Romania BUCURESTI 28 Feb 2009