reprezentant vanzari

Nivelul carierei
Middle-level (peste 3 ani)
Denumirea firmei
OMNIASIG Asigurari de Viata
Domeniu
Asigurari
Oras(e)
Rasnov, Codlea, Sacele, Zarnesti, Brasov
Data introducerii
Mar 17, Martie 2009

Omniasig Asigurari de Viata este o societate membra a Vienna Insurance Group,lider pe piata asigurarilor din Romania,avand o experienta de peste 180 de ani in domeniul asigurarilor.

Descrierea postului

Prospectarea pietei,identificarea potentialilor clienti,consultanta in identificarea necesitatilor acestora si oferirea de solutii - asistenta la incheierea contractelor si servisarea acestora

Cerinte

- bacalaureat
- experienta in domeniul vanzarilor,(minim 2 ani)
- abilitati de lucru in echipa,
- cunostinte utilizare PC,
- permis de conducere cat.B (de preferat)

Cei interesati vor trimite CV insotit de scrisoare de intentie la fax 0268547771 sau e-mail oavbv2007@yahoo.com.
Numai persoanele selectate vor fi contactate in vederea programarii la interviu.

Oferta (bonusuri, beneficii):

- training initial si permananent
- mediu de lucru profesionist;
- sistem de cariera performant;
- contract de mandat/carte de munca;
- bonusuri motivante.

Vezi toate ofertele acestei companii
Alte oferte de la aceasta companie: OMNIASIG Asigurari de Viata
OMNIASIG Asigurari de Viata Codlea, Sacele, Zarnesti, Brasov 03 Sep 2009