BROKERI SERVICII FINANCIARE

Nivelul carierei
Entry-level (sub 3 ani)
Denumirea firmei
NOUA GENERATIE ASTRAL GROUP SRL
Domeniu
Asigurari
Oras(e)
Toate orasele
Data introducerii
Lun 02, Martie 2009

Firma noastra ofera servicii de consultanta de afaceri si de consultanta personala, consultanta FENG SHUI pentru firme si persoana fizice, produse e-book gratuite distribuite prin comert electronic si cursuri de initiere pentru dezvoltare personala cum ar fi: REIKI, KARUNA REIKI, GENDAI REIKI, SHAMBALA REIKI, TERAPIA CHAKRELOR,realizeaza ASTROGRAME NATALE, NUMEROLOGICE, ASTRO-NUMEROLOGICE, TRATAMENTE NATURISTE si ofera spre vanzare produse naturiste unice, optimizate energetic, pentru fiecare tip de dezechilibru energetic (boala) in parte.

Descrierea postului

Companie de brokeraj nr. 1 din Romania isi extinde echipa de consiliere si vanzari si selectioneaza persoane pentru postul de Asistent Brokeraj.

Va oferim oportunitatea de a demara o cariera in conditii foarte avantajoase:
- profesionalism recunoscut in domeniul serviciilor
financiar - bancare;
- posibilitatea de a vinde orice tip de produse financiar- bancare in Romania, cum ar fi:
- carduri de credit;
- credite bancare de consum, ipotecare, imobiliare,
leasing, etc;
- credite bancare pentru firme, linii de credit,
factoring, leasing etc;
- pensii private aferente Pilonului 2-3, etc;
- asigurari de viata si non-viata;
- asigurari de sanatate unice in Romania
- RCA, CASCO, asigurari de locuinta, de bunuri, etc
- Posibilitatea de a deveni independent financiar in
cadrul Serviciului Consiliere Financiara al Bancii.

Cerinte

- experienta relevanta in vanzarea produselor financiare;
- aptitudini de comunicare si prezentare;
- aptitudini in cladirea relatiilor de afaceri;
- spirit de initiativa si decizie;
- ambitia de a acumula experienta si de a promova;
- portofoliu de clienti
- capacitate de a se incadra intr-o activitate cu
specific strict bancar;
- experienta in a crea si conduce o echipa de vanzari;
- calitati de lider si dorinta de a reusi in viata, prin
propriile sale forte!
- dorinta de a se implica activ in vederea obtinerii de
rezultate stabilite de companie;
- flexibilitate, dinamism si dispozitie la munca;
- spirit de echipa
- deschidere catre nou si catre oameni;
- abilitatea de a invata si aplica metode de
intermediere a produselor financiar ? bancare.

Persoanele doritoare vor trebui sa aibe spirit de initiativa, sa fie optimiste, sa fie capabile de efort sustinut si sa isi doreasca sa reuseasca sa-si faca o cariera in domeniul serviciilor financiare.

Persoanele interesate vor suna la numarul de telefon 0722.435.216, 0744.335.216, persoana de contact: Serban Bogdan - Sales Manager.

Doar cei selectati vor primi un e-mail de confirmare a acceptarii lor la etapa a doua de selectie, desfasurata la sediul companiei.

Oferta (bonusuri, beneficii):

- Va oferim posibilitatea de a castiga nelimitat in
functie de gradul dvs. de implicare si a
rezultatelor pe care le veti obtine;
- Posibilitate de promovare rapida in structurile
manageriale de vanzari la nivel national;
- Laptop, retroproiector, telefon mobil
- concursuri motivante
- cursuri specializate de profil
- bonusuri personale si de echipa
- lucru intr-o echipa tanara si motivanta