Secretara

Titul ofertei
Secretara
Nivelul carierei
Liceu
Denumirea firmei
Nobilis Invest Team
Domeniu
Finante/Contabilitate
Oras(e)
BUCURESTI
Data introducerii
Vin 06, Martie 2009

Compania Nobilis Invest Team este o companie noua pe piata imobiliara din Romania.Experienta in imobiliare a managerilor companiei si a echipei ce se va forma, vor sa faca din Nobilis Invest Team una dintre companiile de top din Romania

Descrierea postului

Secretariat, procesare date clienti firma, redactare contracte, baza de date, ofertare clienti.

Cerinte

Operare PC, limba engleza sau spaniola. Cu sau fara experienta in secretariat pe domeniul imobiliara.O persoana dinamica,dedicata si cu dorinta de afirmare.

Oferta (bonusuri, beneficii):

Salariu fix + bonuri de masa, telefon.

aplica la acest job

Secretara
Vezi toate ofertele acestei companii
Alte oferte de la aceasta companie: Nobilis Invest Team
Nobilis Invest Team BUCURESTI 20 Apr 2010
Nobilis Invest Team BUCURESTI 16 Mar 2010
Nobilis Invest Team BUCURESTI 24 Aug 2009