Operator Call center lb italiana

Nivelul carierei
Liceu
Denumirea firmei
NewCo WSC INTERNATIONAL SRL
Domeniu
Marketing
Oras(e)
BUCURESTI
Data introducerii
Mar 03, Martie 2009

Companie international ce ofera servicii in domeniul telecomunicatiilor si IT.
Avem un call center cu o capacitate de peste 350 locuri si posibilitatea oferirii de servicii diverse in limbile italiana, engleza,franceza,spaniola,portugheza,germana, etc.

Descrierea postului

Pentru un nou Contract international se angajeaza cu Contract munca permanent 25 persoane

Cerinte

Experienta intr-un call center -min 1 an
Limba italiana -avansat scris si citit -testare
orice alta limba de circulatie internationala constituie un avantaj
Operare PC
seriozitate si corectitudine

Oferta (bonusuri, beneficii):

Contract munca permanent
Posibilitatea de a construi o cariera de lunga durata

Alte oferte de la aceasta companie: NewCo WSC INTERNATIONAL SRL
NEWCO WSC INTERNATIONAL SRL BUCURESTI 10 Feb 2010