Consultant Vanzari Software

Nivelul carierei
Liceu
Denumirea firmei
Nemesis IT
Domeniu
Marketing
Oras(e)
BUCURESTI
Data introducerii
Mar 01, Septembrie 2009

Pe baza platformei ERP/CRM SOLIS Nemesis IT implementeaza software la cheie pt firme care importa si distribuie aparatura si echipamente.Suntem o echipa tanara, dinamica si deschisa.

Descrierea postului

contactarea clientilor potentialiprezentarea solutiilor software la sediul clientiloremiterea, urmarirea si finalizarea ofertelor comerciale

Cerinte

pasiune si abilitate pentru vanzari, placerea de a interactiona cu clientiibune abilitati de comunicareorientare spre obtinerea de rezultatepersoana motivata, dinamica, perseverenta, atitudine pozitiva

Oferta (bonusuri, beneficii):

salariu de bazacomision din vanzariprogram flexibil

Vezi toate ofertele acestei companii
Alte oferte de la aceasta companie: Nemesis IT
Nemesis IT BUCURESTI 18 Sep 2009