Reprezentant Vanzari

Nivelul carierei
Liceu
Denumirea firmei
Nedeclarat
Domeniu
Marketing
Oras(e)
Toate orasele
Data introducerii
Lun 14, Septembrie 2009

Descrierea firmei

Descrierea postului

Compania noastra comercializeaza produse de ingrijire, parfumerie, cosmetice si bijuterii prin sistemul de vanzari directe.Reprezentantul de Vanzari va avea ca atributii:Vanzari directe prin:-formarea unui cerc de clienti intre persoanele cunoscute (colegi, vecini, prieteni, cunostinte etc)-colectarea de comenzi de produse pe baza catalogului -distribuirea produselor clientilor d-voastra. -dezvoltarea portofoliului de clienti si cresterea vanzarilor.Optional, va puteti dezvolta propria echipa de Reprezentanti sub indrumarea unui Coordonator Vanzari.

Cerinte

-Abilitati de comunicare;-Seriozitate si ambitie;-Cunostinte minime de operare PC;-Dorinta de castig;-Experienta nu este obligatorie.-Peste 18 ani, fara limita de varsta.Va rugam sa aplicati doar daca sunteti interesat/a de o colaborare part-time profitabila, doriti sa promovati produse de ingrijire, cosmetice, parfumuri si bijuterii si sunteti de accord cu atributiile postului!

Oferta (bonusuri, beneficii):

- Reducere 25%- 35% la vanzarile proprii- Bonus 10% din vanzarile lunare ale membrilor echipei create, poate depasi 500 Euro lunar dupa cateva luni de activitate- Bonusul se poate acorda cash- Inscriere gratuita- Transportul produselor gratuit.- Sansa de a promova la conducerea unei echipe.

aplica la acest job

Alte oferte de la aceasta companie: Nedeclarat
Nedeclarat Campulung Mold. 23 Sep 2010
Nedeclarat Targoviste 17 Mar 2011
Nedeclarat Cluj Napoca 17 Mar 2011
Nedeclarat Cluj Napoca 16 Mar 2011
Nedeclarat BUCURESTI 16 Mar 2011
Nedeclarat Galati 16 Mar 2011
Nedeclarat Predeal, Constanta, Cluj Napoca, BUCURESTI, Baia Mare 15 Mar 2011
Nedeclarat Galati 15 Mar 2011
Nedeclarat Timisoara 15 Mar 2011
Nedeclarat BUCURESTI 15 Mar 2011
Nedeclarat Cluj Napoca 15 Mar 2011
Nedeclarat Targu Ocna, Comanesti, Slanic Moldova, Onesti, Bacau 15 Mar 2011
Nedeclarat Cisnadie, Agnita, Medias, Sibiu 15 Mar 2011
Nedeclarat Drobeta Turnu-Severin, Targu Jiu, Slatina, Ramnicu Valcea, Pitesti 15 Mar 2011
Nedeclarat BUCURESTI 14 Mar 2011
Nedeclarat Ploiesti 14 Mar 2011
Nedeclarat Fetesti 14 Mar 2011
Nedeclarat Cluj Napoca 14 Mar 2011
Nedeclarat Videle, Turnu Magurele, Zimnicea, BUCURESTI, Alexandria 14 Mar 2011
Nedeclarat Timisoara, Sibiu, Oradea, Arad 13 Mar 2011
Nedeclarat Arad 13 Mar 2011