REPREZENTANT VANZARI

Nivelul carierei
Middle-level (peste 3 ani)
Denumirea firmei
Nedeclarat
Domeniu
Marketing
Oras(e)
Gaesti, Targoviste
Data introducerii
Mar 17, Martie 2009

Descrierea firmei

Descrierea postului

SC OPPORTUNITY SA cu sediul in TITU angajeaza 2 agenti de vanzari.

Descrierea postului:
- realizeaza target-ul pentru cresterea cifrei de afaceri pentru un bussines nou,
-dezvolta portofoliul de clienti pentru profilul de activitate - masa plastica si montaj,
- se deplaseaza in tara pentru obtinerea noilor comenzi,
- sustine si promoveaza produsele din punct de vedere tehnic si efectueaza comenzile conform necesarelor solicitate,
- mentine legatura cu clientii pentru a afla necesarul comenzilor,
- mentine legatura cu responsabilii din productie si cei tehnici pentru sustinerea produselor din oferta din punct de vedere al caracteristicilor tehnice si functionale.
- promoveaza produsele din oferta catre initiatorii cererilor de cumparare.

Cerinte

- studii tehnice - inginer (de preferat) cu experienta in industire de min 5 ani
- limba engleza- nivel avansat,
- disponibilitate la program prelungit si delegatii - critreriu f important
- carnet de conducere min B
- localitate de resedinta - max 30 km Titu,
- reale capacitati de comunicare,
- atitudine proactiva,
- motivatie,
- seriozitate,

Doar candidatii care intrunesc cerintele solicitate vor fi contactate pentru interviu.

Oferta (bonusuri, beneficii):

OFERTA SALARIALA:
- salariu motivant,
- bonusuri in functie de performanta individuala,
- telefon de serviciu.

aplica la acest job

Alte oferte de la aceasta companie: Nedeclarat
Nedeclarat Campulung Mold. 23 Sep 2010
Nedeclarat Targoviste 17 Mar 2011
Nedeclarat Cluj Napoca 17 Mar 2011
Nedeclarat Cluj Napoca 16 Mar 2011
Nedeclarat BUCURESTI 16 Mar 2011
Nedeclarat Galati 16 Mar 2011
Nedeclarat Predeal, Constanta, Cluj Napoca, BUCURESTI, Baia Mare 15 Mar 2011
Nedeclarat Galati 15 Mar 2011
Nedeclarat Timisoara 15 Mar 2011
Nedeclarat BUCURESTI 15 Mar 2011
Nedeclarat Cluj Napoca 15 Mar 2011
Nedeclarat Targu Ocna, Comanesti, Slanic Moldova, Onesti, Bacau 15 Mar 2011
Nedeclarat Cisnadie, Agnita, Medias, Sibiu 15 Mar 2011
Nedeclarat Drobeta Turnu-Severin, Targu Jiu, Slatina, Ramnicu Valcea, Pitesti 15 Mar 2011
Nedeclarat BUCURESTI 14 Mar 2011
Nedeclarat Ploiesti 14 Mar 2011
Nedeclarat Fetesti 14 Mar 2011
Nedeclarat Cluj Napoca 14 Mar 2011
Nedeclarat Videle, Turnu Magurele, Zimnicea, BUCURESTI, Alexandria 14 Mar 2011
Nedeclarat Timisoara, Sibiu, Oradea, Arad 13 Mar 2011
Nedeclarat Arad 13 Mar 2011