Reprezentant Comercial

Nivelul carierei
Entry-level (sub 3 ani)
Denumirea firmei
Nedeclarat
Domeniu
Marketing
Drobeta Turnu-Severin, Timisoara, Satu Mare, Cluj Napoca, Bacau
Data introducerii
Vin 04, Septembrie 2009

Descrierea firmei

Descrierea postului

Companie de servicii si produse financiare (altele decat asigurari) cu sediul central in Bucuresti, angajeaza agent de vanzari cu domiciliul stabil in BUCURESTI, precum si in fiecare oras din tara. Pot aplica inclusiv si candidatii fara experienta in domeniul marketing-vanzari, dar care activeaza in prezent in cadrul institutiilor bugetare: Camere de Comert, Administratii Financiare si Fiscale locale, Taxe si Impozite, Asigurari, etc... Atributii: - Isi stabileste si administreaza timpul si ritmul de lucru, in vederea atingerii si depasirii obiectivelor stabilite de companie ; - Contacteaza, oferteaza, negociaza si semneaza contracte in zona de responsbilitate (persoanele de contact ale companiilor potential client sunt in exclusivitate administratori, directori generali, directori adj., directori economici, directori de resurse umane ) - Raspunde de atingerea obiectivelor lunare, realizabile, stabilite de companie si de fidelizarea clientilor ; - Urmareste si verifica permanent statusul clientilor activi si potentiali din zona de responsabilitate ; - Raspunde de pastrarea si utilizarea formularelor cu regim special ale companiei ; - Are obligatia sa contacteze, pe baza planificarii, toate societatile din zona de responsabilitate ; Raspunde de gestionarea bugetului alocat si a bunurilor companiei ( masina, telefon etc ); - Mentine relatia contractuala cu clientii activi ;

Cerinte

Persoana foarte serioasa, prezenta fizica business, inteligenta, cu charisma, comunicativa ; Foarte bune abilitati de coordonare si relationare interpersonala, abilitati de rezolvare a problemelor, orientare catre performanta, implicare puternica in activitatile curente, responsabilitate maxima si atentie sporita, capacitate puternica de auto-organizare, orientare catre rezultate Avantaj: persoane cu experienta in domeniul tichetelor de masa si tichetelor cadou.Permis de conducere categ B – obligatoriu Cunostiinte PC

Oferta (bonusuri, beneficii):

Salariu competitiv Telefon Mobil Tichete de Masa Sistem substantial de bonusuri lunareIn functie de rezultate si experienta, masina de Serviciu ( marca straina, noua )

aplica la acest job

Alte oferte de la aceasta companie: Nedeclarat
Nedeclarat Campulung Mold. 23 Sep 2010
Nedeclarat Targoviste 17 Mar 2011
Nedeclarat Cluj Napoca 17 Mar 2011
Nedeclarat Cluj Napoca 16 Mar 2011
Nedeclarat BUCURESTI 16 Mar 2011
Nedeclarat Galati 16 Mar 2011
Nedeclarat Predeal, Constanta, Cluj Napoca, BUCURESTI, Baia Mare 15 Mar 2011
Nedeclarat Galati 15 Mar 2011
Nedeclarat Timisoara 15 Mar 2011
Nedeclarat BUCURESTI 15 Mar 2011
Nedeclarat Cluj Napoca 15 Mar 2011
Nedeclarat Targu Ocna, Comanesti, Slanic Moldova, Onesti, Bacau 15 Mar 2011
Nedeclarat Cisnadie, Agnita, Medias, Sibiu 15 Mar 2011
Nedeclarat Drobeta Turnu-Severin, Targu Jiu, Slatina, Ramnicu Valcea, Pitesti 15 Mar 2011
Nedeclarat BUCURESTI 14 Mar 2011
Nedeclarat Ploiesti 14 Mar 2011
Nedeclarat Fetesti 14 Mar 2011
Nedeclarat Cluj Napoca 14 Mar 2011
Nedeclarat Videle, Turnu Magurele, Zimnicea, BUCURESTI, Alexandria 14 Mar 2011
Nedeclarat Timisoara, Sibiu, Oradea, Arad 13 Mar 2011
Nedeclarat Arad 13 Mar 2011