Consultant Bancar

Nivelul carierei
Liceu
Denumirea firmei
Nedeclarat
Domeniu
Finante/Contabilitate
Oras(e)
Craiova
Data introducerii
Lun 09, Martie 2009

Descrierea firmei

Descrierea postului

Istoricul si traditia Institutiei noastre, resursele sale, orientarea catre calitate si satisfacerea nevoilor clientilor vor constitui un sprijin Ón afirmarea talentului tau si te vor ajuta sa-ti transpui visele Ón realitate. Iti oferim un loc de munca dinamic si provocator si Óntreg sprijinul necesar pentru a putea obtine rezultate foarte bune

Cerinte

Prospecteaza si identifica potentiali clienti(persoane fizice)
Promoveaza vanzarile active de produse si servicii finaciare dedicate segmentului de clienti persoane fizice
Furnizeaza informatii potentialilor clienti persoane fizice.
Raporteaza rezultatele activitatii sale coordonatorului echipei

Experienta in domeniul vanzarilor.
Atitudine proactiva
∑Abilitati de vanzare, prezentare si negociere
∑Bune abilitati de comunicare si interactiune
∑Spirit antreprenorial, atitudine pozitiva, entuziasm si motivatie
∑Perseverenta in atingerea obiectivelor

Oferta (bonusuri, beneficii):

Pachet de compensare motivant, direct corelat cu rezultatele obtinute.
Programe de instruire si dezvoltare profesionala si personala

aplica la acest job

Alte oferte de la aceasta companie: Nedeclarat
Nedeclarat Campulung Mold. 23 Sep 2010
Nedeclarat Targoviste 17 Mar 2011
Nedeclarat Cluj Napoca 17 Mar 2011
Nedeclarat Cluj Napoca 16 Mar 2011
Nedeclarat BUCURESTI 16 Mar 2011
Nedeclarat Galati 16 Mar 2011
Nedeclarat Predeal, Constanta, Cluj Napoca, BUCURESTI, Baia Mare 15 Mar 2011
Nedeclarat Galati 15 Mar 2011
Nedeclarat Timisoara 15 Mar 2011
Nedeclarat BUCURESTI 15 Mar 2011
Nedeclarat Cluj Napoca 15 Mar 2011
Nedeclarat Targu Ocna, Comanesti, Slanic Moldova, Onesti, Bacau 15 Mar 2011
Nedeclarat Cisnadie, Agnita, Medias, Sibiu 15 Mar 2011
Nedeclarat Drobeta Turnu-Severin, Targu Jiu, Slatina, Ramnicu Valcea, Pitesti 15 Mar 2011
Nedeclarat BUCURESTI 14 Mar 2011
Nedeclarat Ploiesti 14 Mar 2011
Nedeclarat Fetesti 14 Mar 2011
Nedeclarat Cluj Napoca 14 Mar 2011
Nedeclarat Videle, Turnu Magurele, Zimnicea, BUCURESTI, Alexandria 14 Mar 2011
Nedeclarat Timisoara, Sibiu, Oradea, Arad 13 Mar 2011
Nedeclarat Arad 13 Mar 2011