BROKERI ASIGURARI

Nivelul carierei
Liceu
Denumirea firmei
Nedeclarat
Domeniu
Asigurari
Oras(e)
BUCURESTI
Data introducerii
Joi 05, Martie 2009

Descrierea firmei

Descrierea postului

Vrei o noua cariera sau vrei doar un venit in plus. Acum ai ocazia sa faci parte dintr-o echipa de oameni motivati, in cadrul unei companii cu filiale in toate marile orase, situata pe locul I ani la rand, Eurobrokers Group Broker de Asigurare S.A.

Cerinte

Ai mai auzit ca esti prea tanar sau esti prea batran, ca nu ai experienta sau ca experienta ta nu le este de folos, ca esti barbat dar vor femei, sau ca esti femeie dar vor sa fii tanara ?
Pe noi nu ne intereseaza daca esti tanar sau batran, daca ai studii superioare sau nu, daca esti barbat sau femeie, daca ai experienta sau nu.
Ne intereseaza doar sa fii o persoana decisa sa invete lucruri noi, motivata sa-si formeze o cariera sau sa obtina un venit in plus, cu spirit de echipa si capabila sa conduca.
Cautam oamenii care stiu ce vor in viata !

Oferta (bonusuri, beneficii):

Nu ne intereseaza experienta ta pentru ca te trimitem la cursuri, vei avea si un indrumator pana inveti sa faci totul cum trebuie si vei face parte dintr-o echipa de profesionisti pe care te poti baza. Trebuie sa fii serios si dornic sa inveti, de restul ne ocupam noi.

aplica la acest job

Alte oferte de la aceasta companie: Nedeclarat
Nedeclarat Campulung Mold. 23 Sep 2010
Nedeclarat Targoviste 17 Mar 2011
Nedeclarat Cluj Napoca 17 Mar 2011
Nedeclarat Cluj Napoca 16 Mar 2011
Nedeclarat BUCURESTI 16 Mar 2011
Nedeclarat Galati 16 Mar 2011
Nedeclarat Predeal, Constanta, Cluj Napoca, BUCURESTI, Baia Mare 15 Mar 2011
Nedeclarat Galati 15 Mar 2011
Nedeclarat Timisoara 15 Mar 2011
Nedeclarat BUCURESTI 15 Mar 2011
Nedeclarat Cluj Napoca 15 Mar 2011
Nedeclarat Targu Ocna, Comanesti, Slanic Moldova, Onesti, Bacau 15 Mar 2011
Nedeclarat Cisnadie, Agnita, Medias, Sibiu 15 Mar 2011
Nedeclarat Drobeta Turnu-Severin, Targu Jiu, Slatina, Ramnicu Valcea, Pitesti 15 Mar 2011
Nedeclarat BUCURESTI 14 Mar 2011
Nedeclarat Ploiesti 14 Mar 2011
Nedeclarat Fetesti 14 Mar 2011
Nedeclarat Cluj Napoca 14 Mar 2011
Nedeclarat Videle, Turnu Magurele, Zimnicea, BUCURESTI, Alexandria 14 Mar 2011
Nedeclarat Timisoara, Sibiu, Oradea, Arad 13 Mar 2011
Nedeclarat Arad 13 Mar 2011